Wnioski o stypendia szkolne – Od 1 do 15 września

Pomoc materialna o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego przysługuje uczniom zamieszkującym Gminę Pcim, u których dochód miesięczny na osobę w rodzinie  nie może być większy 600,00 zł. W szczególności, gdy w rodzinie tej występuje: bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność, brak umiejętności wypełniania funkcji opiekuńczo-wychowawczych, alkoholizm lub narkomania, a także gdy rodzina jest niepełna lub wystąpiło zdarzenie losowe.

Wnioski można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Pcimiu pokoju 4 lub 5 codziennie w godzinach pracy ośrodka.

Więcej informacji uzyskają Państwo tutaj lub kontaktując się z pracownikami GOPS,  tel. 12 274 91 02 lub 12 274 80 50 wew. 34.