Gminny Dzień Seniora

W dniu wczorajszym w ramach  realizacji projektu współfinansowanego przez Wojewodę Małopolskiego – budżet zadaniowy: 13.1.2.1 – wsparcie finansowe zadań i programów realizacji zadań pomocy społecznej odbył się Gminny Dzień Seniora.

Gościem honorowym był Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk oraz Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego  Robert Bylica. Podczas Dnia Seniora oglądaliśmy pokaz mody pod nazwą- “Szyk i elegancja nie mają metryki” przygotowany przez Panie Seniorki z Pcimia natomiast seniorki z Trzebuni i Stróży przygotowały spektakl teatralny „Zabójstwo w Kamienicy”.

Smaczne potrawy oraz słodkości przygotowały Panie z  KGW  Trzebunia które również w ramach części artystycznej przedstawiły dla wszystkich zaproszonych gości Spektakl Teatralny – „KGW jedzie do Sanatorium”. Gminny Dzień Seniora to jedno z działań które było realizowane w ramach projektu „Sprawni w każdym wieku”.

link do filmu pt. “Zabójstwo w Kamienicy”